Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Richard Armitage sportretuje Wolverine’a w podcaście Marvela

Chociaż wciąż nie wiemy kto zastąpi Hugh Jackmana w roli Wolverine’a w kinowym uniwersum X-Menów, to dziś dostaliśmy pierwsze wskazówki. W nowym projekcie Marvela, podcaście tworzonym we współpracy z Stitcher Radio, Logana sportretuje Richard Armitage (“Hobbit”).

Poznaliśmy także tytuł i logo 10-odcinkowego podcastu: “Wolverine: The Long Night”. Scenariusz napisał Benjamin Percy, a historią jaką usłyszymy opowie o dwójce agentów: Sally Pierce (Celia Keenan-Bolger) i Tad Marshallu (Ato Essandoh). Zostają oni skierowani do Burns, fikcyjnego miasteczka na Alasce, którym wstrząsnęła fala morderstw. W śledztwie pomaga im tamtejszy stróż prawa, Bobby Reid (Andrew Keenan-Bolger). Wszelkie dowody wskazują, że winnym brutalnych przestępstw jest właśnie Logan, ale dalsze dochodzenie ujawnia, że to miasto ogarnięte jest korupcją i kryje wiele mrocznych tajemnic.

W obsadzie głosowej “Wolverine: The Long Night” pojawią się także Scott Adsit, Bob Balaban, Brian Stokes Mitchell, Zoe Chao, Chaske Spencer, Jordan Bridges, David Call, Michael J. Burg, Lannon Killea oraz Chris Gethard. Reżyserią zajmie się Brendan Baker, a Chloe Prasinos zadba o oprawę muzyczną.

Pierwszą oficjalną grafikę możecie zobaczyć poniżej, a premiera została wstępnie zaplanowana na wiosnę 2018 roku.

wolverine top