Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Riz Ahmed negocjuje rolę w widowisku Venom

Sony chciałoby widzieć Riza Ahmeda w swoim widowisku obok Toma Hardy’ego. Studio rozpoczęło właśnie rozmowy z aktorem w sprawie angażu.

Niestety na razie nie wiadomo w jakiej roli miałaby pojawić się w „Venomie” gwiazda „Łotr 1”, ale nieoficjalne pogłoski mówią o tym, że miałaby być to popularna postać związana z historią symbionta.

Portal The Hollywood Reporter donosi, że chodzi o Carnage’a, a serwis Variety twierdzi, że Ahmed pokonał w castingowych zmaganiach do tej roli trójkę innych aktorów: Matta Smitha („Doktor Who”), Pedro Pascala („Gra o tron”) oraz Matthiasa Schoenaertsa („Z dala od zgiełku”). Inne doniesienia medialne mówią o postaciach Kravena lub Mysterio, dla których wytwórnia ma planować w przyszłości solowe filmy.

Reżyserią „Venoma” zajmie się Ruben Fleischer („Zombieland”, „Gangster Squad. Pogromcy mafii”) na podstawie scenariusza stworzonego przez Jeffa Pinknera oraz Scotta Rosenberga. Produkcja powstanie z przeznaczeniem do kategorii R, tylko dla widów dorosłych. Tom Hardy pojawi się w roli głównej, jako Venom.

Premiera została zaplanowana została na 5 października 2018 roku.