Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Robert Pattinson w zwiastunie High Life

W sieci pojawił oficjalny trailer widowiska sf z udziałem Juliette Binoche, Roberta Pattinsona i Agaty Buzek pt. “High Life”. Materiał prezentujemy poniżej.

Produkcja powstała na zlecenie m.in. studia A24, Alcatraz Films, The Apocalypse Films Company i Pandora Filmproduktion. Reżyserią zajęła się Claire Denis (“Isabelle i mężczyźni”, “35 kieliszków rumu ”) na podstawie scenariusza stworzonego we współpracy z Jean-Polem Fargeau.

W obsadzie “High Life” pojawią się m.in. Robert Pattinson, Mia Goth, Juliette Binoche, Agata Buzek, Ewan Mitchell, Lars Eidinger, Jessie Ross, Claire Tran oraz André Benjamin.

Oficjalny opis produkcji:

W odległym kosmosie, poza układem słonecznym, na pokładzie statku kosmicznego żyje astronauta Monte i jego córeczka Willow. Monte nie został ojcem z własnej woli. Był w grupie więźniów, którzy dostali szansę wzięcia udziału w podróży w przestrzeń kosmiczną wiedząc, iż nigdy z niej nie wrócą. Zdecydował się, bo wolał to niż śmierć w więzieniu. Willow urodziła się już na statku. Samotny, zdyscyplinowany twardziel opiekuje się córką i powoli odkrywa, czym jest miłość. Przez kolejne lata lecą w stronę czarnej dziury – miejsca, w którym czas i przestrzeń przestają istnieć.

Film “High Life” miał swoją uroczystą premierę 2018 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.