Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Robert Pattinson został Batmanem!

Od kilku tygodni było głośno o sprawie Roberta Pattinsona rozpatrywanego jako odtwórca Batmana w szykowanym obrazie o młodszej wersji Mrocznego Rycerza. Jak podają zachodnie media, teraz to nie spekulacja czy wstępna rozmowa, ale pewność.

Obecnie mają trwać ostateczne negocjacje, ale są one bardziej skomplikowane niż mogło się początkowo wydawać, ponieważ nie chodzi już o jeden film, mówi się o całej trylogii. Studio Warner Bros. zastanawia się bowiem nad przyznaniem Mattowi Reevesowi pieczy nad trzema filmami o Batmanie. Na razie jednak nie ujawniono większych szczegółów – zapewne w najbliższych miesiącach wytwórnia i reżyser odsłonią nowe karty, a pozostałe dwie produkcje staną się rzeczywiste dopiero, gdy zapowiedziany na 2021 rok obraz odniesie sukces.

“The Batman” Matta Reevesa ma być nowym spojrzeniem na postać Mrocznego Rycerza, skupiającym się na początkowych latach jego działalności i tym, że wówczas uchodził za najlepszego detektywa świata. Podobno wizerunek Pattinsona idealnie pasuje do wizji twórców.


Źródła: comicbook.com