Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Rodzina Addamsów 2 | Kolejna część na nowym zwiastunie

Metro-Goldwyn-Mayer opublikowało nowy zwiastun animowanego filmu „Rodzina Addamsów 2”.

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

W rolach głównych powrócą gwiazdy poprzedniej części – Charlize Theron (Morticia Addams), Chloë Grace Moretz (Wednesday Addams), Oscar Isaac (Gomez Addams), Nick Kroll (Wujek Fester), Snoop Dogg (To) i Bette Midler (Babcia). Reżyserią ponownie zajął się Greg Tiernan, któremu pomogli Laura Brousseau i Kevin Pavlovic. Scenariusz opracowali Dan Hernandez i Benji Samit.

Greg Tiernan ponownie zajął się reżyserią, a Laura Brousseau i Kevin Pavlovic wspomogli go w tym zadaniu. Dan Hernandez i Benji Samit napisali scenariusz.

Światowa premiera “ Rodzina Addamsów 2” została zaplanowana na 22 października 2021 roku.

Rodzina Addamsów 2


Źródło: MGM (YouTube)