Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Rola Spider-mana w Captain America: Civil War większa niż sądzimy?

Jak myślicie, jak wielką rolę odegra Spider-Man w filmie „Captain America: Civil War”? To prawdopodobnie jedno z ważniejszych pytań, na które wciąż nie mamy konkretnej odpowiedzi.

Ostatnio paparazzi zrobili mini dokumentację fotograficzną ze zdjęć z Berlinie. Pojawiła się tam postać Czarnej Pantery i Zimowego żołnierza. Teraz ComicBook.com donosi, że na planie w Niemczech pojawił się Tom Holland wcielający się w rolę Spider-Mana. Prawdopodobnie jego rola będzie znacznie ważniejsza, niż przypuszczaliśmy od samego początku. Pojawi się w dwóch kostiumach: swoim własnym i tym zaprojektowanym przez Tony’ego Starka. Z taką ilością świetnych postaci zapowiada się epicka i klimatyczna walka!

Jednak pojawia się jeszcze jedno znaczące pytanie… jak bracia Russo poradzą sobie z utrzymaniem równowagi w przypadku takiej ilości bohaterów i akcji? Są dwie historie, które mamy na pewno poznać. Pierwsza z nich to ściganie Bucky’ego przez Kapitana i Falcona z pomocą Ant-Mana. Ale oczywiście „Civil War” dotyczy walki pomiędzy Kapitanem Ameryką i Iron-Manem, gdzie pojawić się ma jeszcze Czarna Wdowa, Vision, Scarlet Witch i Sokole Oko.

Premiera „Civil War” zapowiedziana została na 6 maja przyszłego roku.