Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ron Pearlman czuje się zobowiązany do zagrania w Hellboyu 3?

Ludzie tworzą filmy z najróżniejszych powodów. W przypadku studiów filmowych chodzi o pieniądze. Twórcy filmowi i aktorzy tworzą, bo pragną zrobić coś kreatywnego. Okazuje się, że Ron Perlman chce wystąpić wHellboyu 3 z zupełnie innych powodów – po prostu czuje się zobowiązany to zrobić.

Perlman dokonał zaskakującego wyznania po panelu na Television Critics Association. On nie chce zagrać w Hellboyu 3. Czuje jednak, że jest to winien fanom. 

Żebyśmy mieli jasność: Nie chcę grać w Hellboyu 3. Nakładanie i zdejmowanie charakteryzacji jest jak wrzód na tyłku. Czuję jednak, że jesteśmy zobowiązani do dokończenia historii. To tyle. Koniec tematu.

Trudno powiedzieć na ile ta wypowiedź była żartobliwa, ale – z drugiej strony – czy ktokolwiek winiłby go, jeśli nie cieszy się na długie poranki w przyczepie charakteryzatorskiej, by każdego dnia zmieniać się w Hellboya? Perlman i del Toro żartowali sobie, że Perlman się starzeje i nie będzie w stanie dłużej odtwarzać tej roli. Tym bardziej trzeba docenić jego starania.

Cokolwiek motywuje Pearlmana do zagrania w Hellboyu 3, wspaniale, że dokończy historię dla fanów.