Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ron Perlman zdradza jak mógł wyglądać Hellboy 3

Wiemy już, że nadchodzący reboot „Hellboya” nie będzie kontynuacją historii, jaką zaczął opowiadać Guillermo Del Toro. „Hellboy 3”w takiej formie nigdy tak naprawdę nie ujrzy światła dziennego. Ale Ron Perlman, który wcielał się w tę postać w filmach Del Toro, w końcu wyjawił kilka szczegółów na temat tego, o czym ten film miał być.

Trzecia część miała być epicka, miała rozstrzygnąć i rozwiązać wszystkie te sprawy, greckie przepowiednie dotyczące przeznaczenia Hellboya. Myślę, że zrobiliby naprawdę dobry film. – powiedział aktor.

Del Toro i Perlman bardzo długo walczyli o to, aby powstała trzecia część, niestety im się nie udało. Prawdopodobnie wiąże się to z kwestiami finansowymi. „Epicki” często oznacza „bardzo drogi”. A ponieważ poprzednie dwie części zarobiły w skali światowej tylko 260 mln dolarów, to nie ma się co dziwić, że trzecia część nie dostała zielonego światła.

Nad rebootem pracuje Millenium. Twórcą projektu jest Mike Mignola, a reżyserem Neil Marshall. Rona Perlmana ma zastąpić David Harbour znany z serialu „Stranger Things”.

David Harbour to dobry koleś. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze, gdy przyjdzie mu opowiedzieć na nowo historię „Hellboya”. – mówi Perlman.

Premiera nowego „Hellboya”, który został zatytułowany „Hellboy: Rise of the Blood Queen” ma mieć miejsce w 2018 roku.