Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Rosario Dawson opuszcza New Mutants

Nowe zmiany w obsadzie „New Mutants”, nad którym pracuje obecnie 20th Century Fox. Rosario Dawson opuszcza pokład a na jej miejsce wskakuje Alice Braga. Nie wiadomo jednak, dlaczego Dawson postanowiła porzucić ten projekt. Wiemy, że obecnie jest zaangażowana również w projekt Netflixa, „The Defenders”, jednak wydawać by się mogło, że oba projekty można pogodzić… Być może powodem tego jest konflikt z reżyserem, Joshem Boonem, ale to tylko spekulacje.

Jednakże rolę Dr. Cecili Reyes przejmuje Alice Braga. Zdecydowanie ma ona doświadczenie w takich filmach, bo znana jest z produkcji takich jak „City of God”, „I am Legend”, „Predators” czy „Elysium”. W obsadzie pozostają nadal Maisie Williams jako Wolfsbane, Anya Taylor-Joy jako Majik, Charlie Heaton jako Cannonball, Henry Zaga jako Sunspot oraz BluHunt jako Danielle Moonstar.

Boone obiecał, że będzie to doskonały horror osadzony w uniwersum X-Menów. Nie ma kostiumów. Nie ma złoczyńców. Chcą zrobić coś zupełnie innego. Premiera zapowiedziana jest na 13 kwietnia 2018 roku.

alice braga x men new mutants