Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Rozłam w rodzinie Szybkich i wściekłych

Konflikt wśród obsady cyklu „Szybcy i wściekli” narasta. Powodem napięć jest Dwayne Johnson. Tyrese Gibson stawia wytwórni ultimatum: albo on albo The Rock.

To już kolejny zatarg z osobą Johnsona w centrum – wcześniej The Rock miał na pieńku z Vinem Dieslem, ale ostatecznie aktorzy doszli do porozumienia. Tym razem może nie udać się znaleźć rozwiązania konfliktu. Powodem niezadowolenia i rozczarowania Gibsona jest spin-off „Szybkich i wściekłych”, przez który opóźni się premiera „Fast 9”.

Tyrese Gibson zagroził, że odejdzie z produkcji „Szybcy i wściekli 9”, jeżeli w obsadzie pozostanie Dwayne Johnson. Aktor zamieścił na swoim Instgramie zdjęcie z komentarzem, w którym daje jasno do zrozumienia, że nie wystąpi w 9 odsłonie „Szybkich i wściekłych” u boku Dwayne’a Johnsona.

Przed studiem Universal Pictures bardzo trudna decyzja, jeśli nie uda się znaleźć kompromisu. Z jednej strony ma bowiem w obsadzie jedną z najpopularniejszych gwiazd Hollywood, a z drugiej aktora związanego z franczyzą niemal od początku, więc ciężko wyobrazić sobie jego brak w kolejnych filmach z serii.