Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Rozpruci na śmierć w polskim zwiastunie

Monolith Films zaprezentował w sieci oficjalną polską zapowiedź produkcji dla dorosłych „Rozpruci na śmierć” („The Happytime Murders”). W rolach głównych Melissa McCarthy i mupety.

Obok McCarthy w obsadzie produkcji pojawią się m.in. Elizabeth Banks, Maya Rudolph, Joel McHale, Leslie David Baker i Jimmy O. Yang. Reżyserią „The Happytime Murders” zajął się duet twórców Brian Henson oraz Jim Henson.

„Rozpruci na śmierć” zadebiutuje w kinach 17 sierpnia.

Oficjalny opis produkcji:

W pełnym występku świecie zamieszkałym przez ludzi i kukiełki, rozgrywa się mrożąca śmiech w żyłach opowieść o niedobranej parze detektywów ścigających seryjnego mordercę lalek.
Melissa McCarthy, gwiazda „Agentki” i „Szefowej” po raz kolejny zachwyca swym komicznym talentem!
W świecie zamieszkanym przez ludzi i kukiełki grasuje seryjny morderca. Na ofiary wybiera dawne gwiazdy legendarnego telewizyjnego show. Wszyscy denaci to kukiełki. Początkowo śledztwo w tej sprawie samotnie prowadzi były detektyw – pluszowy Jim. Żaden człowiek bowiem nie zawraca sobie głowy niedolą swych fastrygowanych sąsiadów. Jednak gdy sprawa staje się głośna, Jim otrzymuje wsparcie w postaci nieokiełznanej, niegrzecznej i niesympatycznej detektyw Edwards. Ta pomoc okaże się tak męcząca, że Jimowi zaczną puszczać nerwy, a nawet szwy. A to dopiero początek, bo rozpruwacz nie zwalnia tempa…

Rozpruci na śmierć p