Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Runaways powrócą w 3. sezonie!

Choć seriale Marvela na Netflix przeszły już do historii, to na platformie Hulu mają się całkiem nieźle. Dziś dowiedzieliśmy się, że zamówienie na kolejny sezon dostali “Runaways”.

Drugi sezon serialu zadebiutował w ofercie Hulu 21 grudnia 2018 roku. Na decyzję o kontynuacji fani musieli poczekać 3 miesiące. W niedzielę ogłoszono, że “Runaways” powrócą w kolejnym sezonie.

Młodzieżowy serial o superbohaterach powstanie w oparciu o komiksy „Runaways” Adriana Alphona oraz Briana K. Vaughana, który wraz z Kevinem Feige’m, Stephanie Savage, i Jephem Loebem został producentem show.

Gwiazdami serii są m.in. Rhenzy Feliz, Lyrica Okano, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin, Allegra Acosta, Angel Parker, Ryan Sands, Annie Wersching, Kip Pardue oraz Ever Carradine.

Krótki zarys fabuły projektu „Runaways” prezentuje się następująco:

Każdy nastolatek myśli, że jego rodzice są źli. A co gdyby odkryli, że naprawdę tak jest? „Runaways” od Marvela to historia sześciu różnych nastolatków, którzy ledwo się znają, ale muszą połączyć siły i stawić czoła swoim wrogim rodzicom-złoczyńcom.