Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Russell Crowe spotka Thora

W filmie „Thor: Love and Thunder” zobaczymy między innymi Chrisa Hemswortha i Christiana Bale’a, a teraz dowiedzieliśmy się, że kolejna gwiazda dołączyła do obsady widowiska. To Russell Crowe pojawi się u ich boku!


Prace na planie filmu „Thor: Love and Thunder” dobiegły końca. Tymczasem serwis The Hollywood Reporter poinformował, że do w obsadzie pojawi się gwiazda takich filmów jak „Człowiek ze stali” czy „Gladiator” – Russell Crowe. Sam aktor potwierdził swój udział w marvelowskim widowisku, zamieszczając na Twitterze zdjęcie z ekranowym Thorem, czyli Chrisem Hemsworthem.

Szczegóły roli Crowe’a są trzymane w tajemnicy, jednak prawdopodobnie aktor pojawi się w gościnnej roli, z tzw. cameo. Serwis Deadline utrzymuje jednak, że Crowe pojawi się w widowisku w zabawnej roli. Niewkluczone więc, że zagra jednego z aktorów asgardzkiego teatru, w którym pojawi się m.in. Matt Damon oraz Melissa McCarthy.

Sama fabuła widowiska jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Wiadomo jedynie, że twórcy inspirowali się komiksem „The Mighty Thor”. W filmie powróci też Natalie Portman jako Jane Foster, a głównym złoczyńcą filmu będzie Gorr, grany przez Christiana Bale’a. Obok nich pojawią się też Tessa Thompson, Karen Gillan, Chris Pratt i Jaimie Alexander. Za kamerą ponownie stanął Taika Waititi, odpowiedzialny też za scenariusz widowiska.

Premiera „Thor: Love and Thunder” jest zaplanowana na 6 maja 2022 roku.