Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ryan Reynolds o kontynuacji Deadpoola

„Deadpool 2” boryka się z pewnymi problemami już od jakiegoś czasu. Głównie chodzi o różne wizje poszczególnych osób, z tego też powodu reżyser Tim Miller porzucił ten projekt. Jednakże wiele osób z niecierpliwością czeka na ten film, bowiem pierwsza część przyjęła się znakomicie – zysk w skali światowej wyniósł 782 mln dolarów. Ryan Reynolds postanowił nieco uspokoić fanów i zdradził kilka szczegółów dotyczących produkcji sequela.

Jesteśmy na etapie rozwijania projektu, ale już niebawem przejdziemy do produkcji. – wyjawił aktor.

W związku z tym, że Millerowi i Reynoldsowi poszło głównie o aktora, który ma się wcielić w postać Cable’a, to obecnie trwają poszukiwania odpowiedniej osoby do tej roli. Pozostaje też kwestia Domino, ukochanej Cable’a. Co ciekawe, Reynolds naprawdę żałuje, że Miller porzucił „Deadpoola 2”:

Nie ma na świecie człowieka ciężej pracującego nad Deadpoolem niż Tim. To niesamowicie utalentowany reżyser.

Zdjęcia mają się rozpocząć w 2017 roku, a premiera przypada na rok 2018. Nowym reżyserem jest David Leitch, znany z filmu „John Wick”:

Każdy był fanem jego pracy. To jest facet, którego mięśnie stanowi działanie. On naprawdę rozumie sprawę Deadpoola i wie, gdzie musimy skierować franczyzę. I uwielbiam Johna Wicka. – dodaje Reynolds.

Dodatkowo Simon Kinberg postanowił wyjawić coś na temat spinoffa X-Menów:

Gdy usiedliśmy i zaczęliśmy o tym rozmawiać, naszym celem było to, aby zrobić coś prowokującego i zaskakującego, tak jak było to w przypadku pierwszego filmu, co oznacza, że nie może to być jego kontynuacja. To musi być coś świeżego pod względem tonu i stylistyki. To wielkie wyzwanie, zwłaszcza, że mija już 10 lat od pierwszego filmu. – zapowiada Kinberg.