Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Rzut oka na nowy kostium Pająka

Marvel udostępnił w sieci nowy plakat promujący widowisko “Spider-Man: Daleko od domu”. Możemy na nim podziwiać tytułowego superbohatera w nowym, czarnym kostiumie.

W tytułową rolę w “Spider-Man: Daleko od domu” wciela się Tom Holland. Oprócz niego w filmie pojawią się także Jake Gyllenhaal (Mysterio), Zendaya Coleman (MJ), Marisa Tomey (Ciocia May), Samuel L. Jackson (Nick Fury) czy Jon Favreau (Happy Hogan).

Widowisko wyreżyserował Jon Watts na podstawie scenariusza autorstwa duetu twórców – Chrisa McKenna i Erika Sommersa. Wyczekiwany sequel przygód Pająka trafi do polskich kin dzień po światowej premierze, 5 lipca 2019 roku.

Oficjalny opis produkcji:

Peter Parker powraca w kolejnym rozdziale serii “Spider-Man”, opatrzonym tytułem “Far From Home”. Chłopak zamierza odpocząć od kostiumu i razem z przyjaciółmi wyjeżdża wakacje do Europy. Jednak i tam czekają na niego niecodzienne przygody, a wszystko za sprawą prośby Nicka Fury’ego, któremu Peter pomaga w rozwiązaniu ataków enigmatycznych stworów pustoszących Stary Kontynent.