Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sam Neill nie pojawi się w Jurassic World?

Neill znajduje się obecnie w trasie promocyjnej “Hunt for the Wilderpeople”. Aktor został zapytany o możliwość powrotu do świata dinozaurów w “Jurassic World 2”. Zamiast odpowiedzieć wprost, aktor postanowił przedstawić możliwy powód, przez który Dr. Alan Grant mógłby nie pojawić się w filmie.

Myślę, że problem polega na tym, że Alan Grant odszedł na emeryturę. Ma zdecydowanie dość dinozaurów i całej paleontologii, ale nikt nie wie tak naprawdę, gdzie się znajduje. Być może prowadzi księgowość i odnosi sukcesy odpoczywając w Dayton, Ohio? Być może to właśnie mu się przydarzyło. Ewentualnie jest martwy. – powiedział aktor.

Neill dodał także, że ostatnim śladem po Grancie był jego kapelusz, unoszący się na rzece i nikt więcej o nim nie słyszał. Fakt ten stwarza oczywiście pewne pole do snucia rozmaitych przypuszczeń, jednak nie wiadomo czy twórcy zdecydują się na powrót tej postaci.

Jak wynika z wypowiedzi aktora, istnieje całkiem duże prawdopodobieństwo, że ani on sam ani Jeff Goldblum nie pojawią się w nowym „Jurassic World”. Produkcja zadebiutuje 22 czerwca 2018.