Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Samuel L. Jackson niechętnie powraca do roli Nicka Fury?

Mamy złe informacje dla fanów Marvela, wyczekujących na informacje o solowym filmie poświęconym postaci Nicka Fury. Okazuje się, że Samuel L. Jackson, który sportretował jego postać w filmach należących do MCU, wolałby zagrać w „John Wick 3” niż solowej produkcji o byłym dowódcy S.H.I.E.L.D.

Samuel L. Jackson jest niekwestionowaną gwiazdą Hollywood. Pojawił się w wielu kultowych produkcjach, od „Pulp Fiction” i „Kill Bill”, przez „Gwiezdne Wojny”, „Django Unchained” po „Kingsman: Tajne służby”. Bez wątpienia udział w hicie, jakim okazały się filmy z uniwersum „Johna Wicka”, wpasowałby się doskonale w jego profil.

Ostatnio w Meet the Movie Press, dziennikarz, Simon Thompson wspomniał o rozmowie, jaką przeprowadził z aktorem odnośnie jego perspektyw na solowy film z MCU. Ze słów Thompsona wynika, że Jackson był taką produkcją zainteresowany, jednak większy entuzjazm aktora wywołałaby perspektywa dołączenia do obsady „John Wick 3”:

Jackson jest zachwycony serią o Johnie Wicku! Bardzo chciałby wziąć w niej udział, wydawało mi się, że jest w stanie wiele zrobić, by zagrać w „Johnie Wicku 3”. Nie był aż tak podekscytowany perspektywą solowego filmu o Furym. – zapowiedział dziennikarz.

Samuel L. Jackson powróci jako Nick Fury w „Avengers: Infinity War”. Zaskakujący jest fakt, że nie zobaczymy go wcześniej w „Czarnej Panterze”, której obsada składa się w większości z czarnoskórych aktorów.

A Wy w którym filmie bardziej chcielibyście zobaczyć Jacksona? W „Johnie Wicku 3” czy jednak solowym o Nicku Fury?