Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Schwarzenegger i Fassbender w Kung Fury 2

Na serwisie Movie Web można przeczytać, że do kontynuacji niezależnej produkcji Davida Sandberga dołączyli Michael Fassbender i Arnold Schwarzenegger.

„Kung Fury” to krótkometrażówka z 2015 roku, bazująca na filmach akcji, grach wideo i sztukach walki popularnych w latach 80., która szybko zyskała status kulturowego fenomenu. Według doniesień tego lata mają ruszyć zdjęcia na planie kontynuacji, a główne role zostały obsadzone przez Schwarzeneggera i Fassbendera. Co ciekawe, Creasun Entertainment we współpracy z Argent Pictures mają sfinansować produkcję.

Stosowne oświadczenie wydał także George Acogny z Creasun:

Kung Fury 2 to niezwykle ciekawa koncepcja Davida Sandberga, zawierająca wszystkie magiczne i zabawne elementy, które porwą widza w każdym wieku. Bardzo nas cieszy, że mogliśmy stać się częścią tak wspaniałego projektu i oczywiście nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z całym światem. Bez wątpienie będzie wzbudzał wielkie emocje!

Na razie nie wiadomo, kogo sportretują gwiazdy kina, fabuła widowiska natomiast została osadzona w Miami lat 80.

Oprócz Schwarzeneggera i Fassbendera, udział w filmie wezmą także: Eleni Young, David Hasselhoff, Eiza González i sam David Sandberg.