Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sequel Fantastycznej Czwórki zawieszony

Pogłoski o tym, że 20th Century Fox nie zdecyduje się nakręcić „The Fantastic Four 2” pojawiły się już kilka tygodni po premierze pierwszej części. Teraz pojawiła się oficjalna informacja, że projekt kontynuacji zostaje odłożony na półkę.

Słabe wyniki sprzedaży i bardzo negatywne opinie na temat reboota „Fantastycznej czwórki”, której światowa premiera miała miejsce 18 czerwca tego roku, spowodowały zawieszenie prac nad produkcją sequela.

„Fantastyczna Czwórka” w reżyserii Josha Tranka przy budżecie w wysokości 120 mln dolarów, zarobiła jedynie 167 mln. Nie dziwi więc decyzja 20th Century Fox, o zdjęciu z harmonogramu premier „The Fantastic Four 2”, która miała trafić do kin 2 czerwca 2017 roku.

Kontrowersje wokół filmu miały miejsce na długo przed jego debiutem w kinach. Sam reżyser, Josh Trank, w dniu premiery wyraził swoje niezadowolenie z finalnej wersji filmu.

W obsadzie „The Fantastic Four” zagrali Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan, Toby Kebbell, Reg E. Cathey, Tim Blake Nelson oraz Jamie Bell.