Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sequele Cichego miejsca i Top Gun dopiero w 2020 roku

Horror „Ciche miejsce” debiutował w marcu tego roku i okazał się być hitem wśród produkcji Paramountu. W skali światowej zarobił 332 miliony dolarów, zdobył także sporo pozytywnych opinii od krytyków, nic więc dziwnego, że zaplanowano sequel. Studio idzie jak burza, bowiem już ogłoszono datę premiery „Quiet Place 2” – będzie to lato 2020 roku, a dokładniej 15 maja. Wytwórnia ujawniła również datę premiery kontynuacji „Top Gun 2”.

Niestety, nie podano żadnych szczegółów dotyczących fabuły sequela „Cichego miejsca”. Fani podejrzewają jednak, że będzie to kontynuacja przygód bohaterów, czyli Lee Abotta i jego córki Regan, którzy odkrywają sposób na pokonanie obcych.

Jeśli zaś chodzi o projekt „Top Gun: Maverick”, to film zyskał nową datę premiery. Początkowo miał wejść do kin w lipcu 2019 roku, ale teraz studio ogłosiło, że film zobaczymy dopiero 26 czerwca 2020 roku. Opóźnienie jest podobno spowodowane tym, że twórcy pragną dopracować szczegóły i perfekcyjnie nakręcić sceny wyczynów lotniczych.