Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sharknado 5 w nowej zapowiedzi

 

Jeżeli coś jest głupie, ale działa, to wcale nie jest głupie i nie trzeba tego porzucać. Taka idea najwyraźniej przyświeca twórcom „Sharknado 5: Global Swarming”, co możemy zauważyć w kolejnym zwiastunie. Więcej rekinów, więcej morderczych szczęk, Tara Reid próbująca sobie przypomnieć jak to jest być aktorką, mnóstwo trupów, rekiny latające w powietrzu i wiele cameo z udziałem celebtryów. Aaa… I Sharkzilla. Zdecydowanie coś, co można nazwać Sharkzillą.

Zwiastun wygląda dokładnie tak, jak można by się spodziewać po filmach z serii „Sharknado”. Pomijając okropne efekty specjalne, ta franczyza nigdy nie słynęła z logiki, a jednak się przyjęła. Ale może pojawia się tutaj jakaś nadzieja… Bret Michaels?

Tym razem Fin Shepard (Ian Ziering) będzie miał do wypełnienia bardzo osobistą misję. Pojawi się na ekranie wraz ze swoją bioniczną żoną, April (Tara Reid – to by może wyjaśniało sposób jej gry aktorskiej). Ich syn zostanie uwięziony w jednym z rekinich tornado, przemieszczając się w ten sposób po świecie: Londyn, Rio, Tokio, Rzym, Amsterdam… Bohaterowie będą szukać wszelkiego wsparcia.

Wśród obsady pojawi się Tony Hawk, Clay Aiken, Olivia Newton-John, Chloe Lattanzi, Margaret Cho, Charo, Gilbert Gottfried, Al. Roker, Kathie Lee Gifford i HodaKotb.

Premiera zapowiedziana jest na 6 sierpnia.