Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sherlock Holmes 3 – kiedy rozpocznie się produkcja?

W zeszłym miesiącu pojawiły się informacje, że Robert Downey Jr. jest zainteresowany powrotem do roli kultowego detektywa. Kidy możemy spodziewać się pierwszego klapsa na planie?

W kwietniu Robert Downey Jr. zapowiedział, że film wciąż jest w toku produkcji i być może zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku. Tym razem pojawiły się potwierdzone oficjalnie informacje: Guy Ritchie ponownie zajmie się reżyserią filmu, a zdjęcia mają wystartować jesienią, jak powiedział Joel Silver – producent filmu.

Silver w jednym z ostatnich wywiadów zdradził dodatkowo, że scenariusz produkcji jest już gotowy, a odtwórcy głównych ról mają w tym czasie wolne terminy. Producent wyraził również zainteresowanie kolejnymi odsłonami przygód Sherlocka Holmesa z Robertem Downey Jr. w roli głównej.

Jak na razie nie podano dalszych szczegółów na temat produkcji – nie znamy zarysu fabuły, nie wiadomo również, czy zostanie wykorzystany skrypt z 2011 roku, przygotowany przez Drew Pearce’a. Pozostaje czekać na kolejne oficjalne wiadomości od twórców.