Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Shoretrooperzy z Rogue One w nowej reklamie Walmartu

 

W zeszły piątek w sklepach ukazała się pierwsza partia gadżetów dotyczących nowej produkcji z uniwersum “Star Wars”. Ekscytacja fanów nie jest być może tak wielka jak rok wcześniej, kiedy na półki trafiły produkty z “Przebudzenia Mocy”, ale nikt nie spodziewał się, że będzie inaczej – w końcu poprzednia część była pierwszą po 10 latach przerwy.

Poniżej możecie obejrzeć reklamę Walmartu dotyczącą nowych gadżetów, a w niej Shoretrooperów:

Sceptyczni fani “Star Wars” uważają, że wszystkie te różne typy Szturmowców to całkiem cwany pomysł Disneya i Lucasfilm na sprzedanie większej ilości figurek, ale w sumie ciekawie jest oglądać różne uzbrojenia i zmieniającą się estetykę typowego Szturmowca.

Gwiazdą “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” będzie Felicity Jones jako Jyn Erso („Teoria wszystkiego”), a towarzyszyć jej będą: Diego Luna – Kapitan Cassian Andor („Zabić, jak to łatwo powiedzieć”), Ben Mendelsohn jako główny antagonista – Orson Krennic („Bloodline”), Donnie Yen – niewidomy wojownik Chirrut Imwe („Ip Man”, „Blade II”), Jiang Wen – ciężko opancerzony przyjaciel rzeczonego Azjaty – Baze Malbus („Niech zatańczą kule”), Forest Whitaker – Saw Gerrera („Ostatni król Szkocji”), Mads Mikkelsen – ojciec głównej bohaterki, Galen Erso („Hannibal”, „Casino Royale”), Alan Tudyk – Droid K-2SO („Firefly”) oraz Riz Ahmed jako pilot Rebelii – Bodhi Rook („Wolny strzelec”).

„Rogue One: A Star Wars Story” opowie wydarzenia mające miejsce przed filmem “Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja”. Fabuła skupi się na przedstawieniu działań grupy rebeliantów, którzy podejmą się śmiałej i zarazem niebezpiecznej misji polegającej na kradzieży planów z imperialnej Gwiazdy Śmierci.