Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Simon Kinberg o kontynuacji Deadpoola, Gambicie i Star Wars Anthology

„Deadpool” zdecydowanie był jednym z lepszych filmów tego roku i przyjął się naprawdę świetnie. Producenci chyba się tego spodziewali, bowiem mowa o sequelu miała miejsce jeszcze przed premierą. W ostatnim wywiadzie Simon Kinberg ujawnił nieco szczegółów na jego temat. Wspomniał również o innych produkcjach.

Producent zdradził:

Myślę, że „Deadpool 2” omówi wszystko, co dzieje się obecnie w filmach, szczególnie w produkcjach o superbohaterach. Pewien rodzaj przesytu w tych filmach i tworzenia nadmiernej ilości sequeli to coś, na czym zdecydowanie się skupimy.

Kinberg skomentował również różnego rodzaju plotki o tym, kto wcieli się w postać Cable:

Słyszałem różne plotki, nawet takie, że będzie to Arnold Schawrzenegger, innych nawet nie pamiętam. Ale nie obsadziliśmy jeszcze tej roli.

Dodatkowo producent wspomniał co nieco o filmie „Gambit”, który trochę się opóźnia:

Myślę, że prawdą jest to, że gdy ma się filmy, które są bardzo szczególne i o unikalnym wydźwięku, zajmuje to trochę czasu, aby dobrze dobrać ten ton. „Deadpool” wystrzelił jakby znikąd, ale tak naprawdę był to proces trwający 10 lat. Mam nadzieję, że „Gambit” nie zajmie nam tyle czasu, ale jednak trochę to zajmuje, aby znaleźć odpowiedni wydźwięk i sposób bycia tej postaci.

Nie mogło również zabraknąć informacji o filmach „Star Wars Anthology”!

Jeśli mam być szczery, to kocham je wszystkie. Pracuję również przy animowanym serialu, „Star Wars Rebels”, więc być może nie jest to do końca wolność narracyjna, ale trochę taka wolność tonalna, ponieważ każdy z tych filmów będzie miał inny wydźwięk niż główne epizody.

„Deadpool 2” ma się pojawić w kinach 12 stycznia 2018 roku.