Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sing 2 | Zobaczcie zwiastun rozśpiewanej animacji!

Wytwórnia Illumination udostępniła w sieci nową zapowiedź sequela przebojowej animacji „Sing”. Materiał przygotował też polski dystrybutor UIP – United International Pictures. Posłuchajcie jak będzie brzmieć nasz dubbing w produkcji.

Oficjalny opis „Sing 2” i najnowsze materiały promocyjne prezentujemy poniżej:

Buster (Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearuCrystal w olśniewającym mieście Redshore. Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa – w tym świnka Rosita (Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji – Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka – lew, Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.

Scenariuszem i reżyserią animacji zajął się ponownie Garth Jennings, a w oryginalnej obsadzie głosowej powracają m.in. Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Taron Egerton, Tori Kelly, Pharrell Williams i Nick Kroll.

Premierę „Sing 2” w polskich kinach zaplanowano na 7 stycznia 2022 roku.