Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Smętarz dla zwierzaków | Gwiazda E.T. na pokładzie

Paramount Plus szykuje się do kolejnego podejścia do obrazu „Smętarz dla zwierzaków” na podstawie powieści Stephena Kinga. W nowym filmie ma pojawić się Henry Thomas, którego miłośnicy popkultury mogą kojarzyć z obrazu „E.T.”.

Obecnie wiadomo tylko tyle, że Thomas będzie częścią obsady, ale nie wyjawiono, w którą postać będzie się wcielał – zachodnie media spekulują, że nie będzie to raczej główna rola, biorąc pod uwagę fakt, że produkcja powstaje od pewnego czasu.

W ostatnich latach Thomas wraca do łask. Chłopiec Eliot z popularnego „E.T.” wystąpił jako Jack Torrance w „Doktor Sen”, a także udział w „Nawiedzony dom na wzgórzu” czy „Nawiedzony dwór w Bly”.

„Smętarz dla zwierzaków” z 2019 roku to dzieło opracowane przez Paramount Plus, z kolei powstająca obecnie produkcja ma być z nią powiązana. Prawdopodobnie będzie to prequel, choć pojawiają się również pogłoski o tym, że będzie to sequel. Obraz powstaje jako ekskluzywna treść strumieniowej usługi Paramount Plus.

Lindsey Beer stanie za kamerą filmu “Smętarz dla zwierzaków”, choć dotychczas najwięcej doświadczenia zdobyła jako scenopisarka („Sierra Burges jest przegrywem”).

Smętarz dla zwierzaków


Źródło: deadline.com