Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

#SnyderCut na początku 2021 roku?

Reżyser Zack Snyder dopracowujący autorską wersję „Ligi Sprawiedliwości” ujawnił, kiedy można się spodziewać premiery nowej wersji.

Ta ma mieć miejsce w I kwartale 2021 roku na platformie HBO Max, co wydaje się dość szybkie, jako że jeszcze moment temu kręcono nowe ujęcia. Z drugiej strony były to właściwie dokrętki, które miały wzbogacić pierwotny materiał reżysera, który w ostatecznym kształcie ma trwać około czterech godzin.

W takiej też formie – podzielonego na cztery godzinne odcinki – będziemy mogli zobaczyć go na HBO Max, które w przyszłym roku zawita nad Wisłę. Chyba że wcześniej premiera odbędzie się na dostępnym HBO Go.

Oficjalnym powodem powstania tej wersji filmu ma być fanowski ruch, posty na społecznościowych mediach i liczne głosy z prośbami o nakręcenie wizji Zacka Snydera. Po raz pierwszy akcja #ReleaseTheSnyderCut pojawiła się w 2017 roku i nabierała rozpędu, a po lekkim wygaśnięciu co jakiś czas sam reżyser podsycał nadzieje fanów. Obecnie Snyder cieszy się, że dostanie szansę na dokończenie swej wizji.