Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sofia Boutella na plakacie Mumii

Podczas CinemaConu Universal Pictures zaprezentował uczestnikom nowy zwiastun widowiska, jednak materiał nie trafił jeszcze do sieci. My chwilowo musimy zadowolić się plakatem promocyjnym, na którym widnieje Sofia Boutella wcielająca się w tytułową, potworną postać.

Nowy zwiastun „Mumii” ma pojawić się w sieci już w ten weekend. Premiera produkcji została zaplanowana na 9 czerwca, a wśród obsady znaleźli się Tom Cruise, Russel Crowe, Annabelle Wallis, Sofia Boutella i Jake Johnson. Scenariusz przygotował Jon Spaihts, a reżyserią zajął się Alex Kurtzman.

Opis dystrybutora:

Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze „Star Trek: W nieznane” Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

 mummy plakat