Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sok z żuka doczeka się powrotu Michaela Keatona i dwóch sequeli?

Hollywood obiegły nowe pogłoski dotyczące możliwości powstania kontynuacji kultowego filmu Tima Burtona – „Soku z żuka”. Tym razem ich źródłem jest Daniel Ritchman, który mówi nie o jednym, ale aż o dwóch sequelach. W obu z nich w roli Beetlejuice’a ma powrócić Keaton.

Ze słów Ritchmana wynika, że Warner Bros. ponownie wraca do projektu kontynuacji i ma bardziej rozbudowane plany. Wytwórnia ma zamiar zrealizować aż dwa kolejne filmy, a w obu w roli głównej ma pojawić się Michael Keaton.

Pogłoski o powstaniu kolejnych części „Soku z Żuka” nabrały na sile po nieoficjalnych informacjach dotyczących powrotu Keatona do innej ze swoich dawnych ról. Aktor miałby rzekomo ponownie zagrać postać Batmana w zapowiedzianym na 2022 rok filmie „Flash”.

Przypomnijmy, że pogłoski o powstaniu sequela „Soku z żuka” pojawiają się w Hollywood regularnie już od lat. Jeden z projektów był niedawno bliski realizacji. Na przełomie 2015 i 2016 roku mówiło się, że obok Keatona w filmie pojawi się Winona Ryder, a za kamerą ponownie stanie Tim Burton. Jednakże ostatecznie produkcja nie ruszyła. Tym razem pozostaje mieć nadzieje, że doniesienia Ritchmana okażą się prawdziwe.