Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sonic | Nowy spot promujący sequel

„Sonic. Szybki jak błyskawica 2” to nadchodząca kontynuacja filmu z 2020 roku, który powstał w oparciu o kultową serię gier SEGI. Premiera kwietniu, a tymczasem możemy zobaczyć nowy fragment produkcji.

W sieci znalazł się nowy spot telewizyjny, w którym możemy zobaczyć między innymi postać Knucklesa. Oficjalny opis filmu wraz ze wspspominianym wideo prezentujemy poniżej:

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.

W sequelu do roli Toma powróci James Marsden, a Ben Schwartz ponownie użyczy głosu Sonicowi. Nie zabraknie też , wcielającego się w postać złoczyńcy doktora Ivo Robotnika. Wśród nowych nazwisk w obsadzie znaleźli się m.in. Colleen O’Shaughnessey i Shemar Moore, a Idris Elba pojawi się jako Knuckles. Za kamerą powrócił Jeff Fowler, scenariusz przygotowali Pat Casey i Josh Miller, a stanowisko producenta wykonawczego zajął Tim Miller.

Światowa premiera w kinach została zaplanowana na 8 kwietnia 2022 roku.