Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sonic the Hedgehog 2 |Premiera nowego zwiastuna

W sieci zadebiutował kolejny materiał promujący nadchodzącą kontynuację przygód Sonica. Zwiastun zaprezentowano podczas TGA 2021, a premiera widowiska „Sonic 2: Szybki jak błyskawica” na wiosnę przyszłego roku.

W sequelu do roli Toma powróci James Marsden, a Ben Schwartz ponownie użyczy głosu Sonicowi. Nie zabraknie też , wcielającego się w postać złoczyńcy doktora Ivo Robotnika. Wśród nowych nazwisk w obsadzie znaleźli się m.in. Colleen O’Shaughnessey i Shemar Moore, a Idris Elba pojawi się jako Knuckles. Za kamerą powrócił Jeff Fowler, scenariusz przygotowali Pat Casey i Josh Miller, a stanowisko producenta wykonawczego zajął Tim Miller.

Oficjalny opis „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”:

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.

Premiera „Sonic 2: Szybki jak błyskawica” została zaplanowana na 8 kwietnia 2022 roku.