Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Space Jam 2 z nowym reżyserem?

Takie pogłoski kręcą się w zachodnich mediach. Podobno film z LeBronem Jamesem doczeka się zmiany reżysera. Terence Nance miał odejść od projektu, a Warner Bros. zaproponował stery Malcolmowi D. Lee.

Ponadto, pojawiła się plotka, że odejście Nance’a związane jest z różnicą zdań, co do wyglądu sequela „Kosmicznego Meczu” – wizje są tak różne, że nie sposób pogodzić ich ze sobą, dlatego też dotychczasowy reżyser odszedł na dogodnych warunkach. Jednak oficjalnie nie podano jeszcze żadnych powodów.

Wskazuje się, że Lee to odpowiedni kandydat na to stanowisko, ponieważ w portfolio ma kilka całkiem udanych komedii. Co więcej, jego „Girls Trip” przy budżecie 19 milionów dolarów przyniosło dochód w wysokości 140 mln, sukces powtórzył filmem „Night School”, który kosztował 29 mln, a za jego sprawą do kas wpłynęło 103 mln.

W „Space Jam 2” LeBron James ma zastąpić Michaela Jordana, który prawdopodobnie nie chciał kontynuować współpracy przy produkcji Looney Tunes. W obsadzie znaleźli się także Don Cheadle, Sonequa Martin-Green, Anthony Davis, Klay Thompson, Chris Paul, Damian Lillard, Diana Taurasi, Chiney Ogwumike oraz Nneka Ogwumike.

„Space Jam 2” ma zadebiutować w 2021 roku.


Źródło: comicbook.com