Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spawn: Jeremy Renner jako Twitch Williams

Potwierdziły się pogłoski na temat castingów do „Spawna”. Możemy mówić oficjalnie, że Jeremy Renner zagra u boku Jamiego Foxxa w filmowej adaptacji komiksu „Spawn”. Wcieli się w postać detektywa Twitcha Williamsa.

Jeszcze kilka dni temu nie mieliśmy pewności, że aktor pojawi się w filmie, jednak dziś uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie. Renner zagra główną rolę w “Spawn”, bowiem film nie przedstawi genezy tytułowej postaci i nie będzie klasycznym kinem superbohaterskim. Głównym bohaterem filmu będzie policjant, detektyw Twitch Williams, a sam Spawn będzie postacią w tle.

Postać Twitcha wymyślił na potrzeby komiksu “Spawn” Todd McFarlane. Twitch Williams to detektyw NYPD, który początkowo nie ufa Alowi Simmonsowi (Spawn), jednak z czasem dochodzą do porozumienia.

Angaż do roli Spawna otrzymał już w maju Jamie Foxx („Baby Driver”, „Django”, „Prawo zemsty”). Twórcą widowiska, jego scenarzystą i reżyserem jest Todd McFarlane – autor komiksowego pierwowzoru. Film powstanie dla Blumhouse, a twórcy planują całą trylogię filmową poświęconą Spawnowi.