Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Specjalny kalendarz dla fanów Suicide Squad!

 

Wytwórnia Warner Bros. Pictures wraz z DC Comics są pewni sukcesu swojej nadchodzącej superprodukcji – „Suicide Squad”. Mimo, że do premiery obrazu pozostało jeszcze ponad 2 miesiące, to producenci przygotowali dla fanów niespodziankę: licencjonowany kalendarz na 2017 rok z członkami „Legionu samobójców”!

W Internecie pojawiły się pierwsze materiały graficzne z tego kalendarza – pierwsza oraz ostatnia karta, na której możemy zobaczyć kto będzie nam towarzyszył przez kolejne miesiące 2017 roku. Oprócz tego, zaprezentowano również karty ze stycznia (Joker i Harley Quinn) i lutego (z Killer Crockiem) .

Kalendarz jest już dostępny w pre-orderze m.in. na Amazonie w cenie ok. 13 dolarów. Wydaje się to być świetnym pomysłem z kampanii marketingowej obrazu. Kto z fanów Legionu nie chciałby takiego prezentu?

Suicide kalendarz okładka

 

Suicide kalendarz tył

 

Suicide kalendarz okładka 2

 

Suicide styczeń

 

Suicide luty

Oficjalny opis i zwiastun „Suicide Squad”, który zadebiutuje na dużym ekranie już w sierpniu, poniżej:

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?