Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spider-Man: Bez drogi do domu |Spoilerowy fragment w sieci

Do Internetu wyciekło początkowe 40 sekund wyczekiwanego widowiska MCU. Dodatkowo Marvel udostępnił wcześniej nowe klipy promocyjne. Wszystkie materiały do obejrzeć poniżej.

Odliczamy dni do premiery 3. części przygód Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej. Fragment filmu, który wyciekł przedstawia ucieczkę Petera Parkera i MJ przed tłumem anty-fanów Spider-Mana:

Historia przedstawiona w filmie skoncentruje się na próbie odwrócenia tego, do czego doszło pod koniec poprzedniej części – ujawnienia faktu, że Spider-Man to tak naprawdę Peter Parker. Doktor Strange decyduje się pomóc Peterowi, ale w całym procesie coś nie wychodzi i bohaterowie muszą się zmierzyć z nachodzącymi na siebie światami.

Jon Watts wyreżyserował film, a Chris McKenn i Erik Sommers opracowali scenariusz. W widowisku dużą rolę ma odegrać Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) oraz Electro (Jamie Foxx). W obsadzie znaleźli się Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Jon Favreau, Benedict Cumberbatch, Jamie, Foxx i Alfred Molina.

Premierę „Spider-Man: Bez drogi do domu” przewidziano na 17 grudnia 2021 roku.