Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spider-Man Bez drogi do domu wraca do kin!

Widowisko powróci na ekrany kin w wersji rozszerzonej. Na chwilę obecną najnowsze przygody Pajączka ponownie zobaczą widzowie z USA i Kanady, ale już wkrótce powinny pojawić się informacje o europejskich seansach.

„Spider-Man: Bez drogi do domu” zdaniem twórców radzi sobie na tyle dobrze, by ponownie zagościć na ekranach kin, tym razem w wersji rozszerzonej. Jako pierwsi tę wersję zobaczą widzowie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie – tam film zagości na ekranach 2 września 2022 r.

Oficjalny opis i zwiastun filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, który swoją premierę miał 15 grudnia 2021 roku:

Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy.

Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a sprawia wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum.

Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość ale również przyszłość multiwersum.