Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spider-Man: Daleko od domu | Film na oryginalnej okładce Empire

Magazyn Empire opublikował okładkę, na której zaprezentowano film „Spider-Man: Daleko od domu” w ciekawej, nietypowej wariacji.

Co ciekawe, dostrzec można na niej symoble wskazujące na elementy i bohaterów, którzy na pewno albo prawdopodobnie pojawią się w obrazie. Ostatnie materiały wideo jasno dały do zrozumienia, że częścią tego widowiska będzie Zielony Goblin, Electro czy Doktor Octopus, a od dawno wiadomo, że bardzo istotną rolę odegra także Doctor Strange. Na plakacie widać ponadto coś na kształt piaskowej ręki, co może sugerować, że w filmie zobaczymy Sandmana.

Fabuła skoncentruje się na próbie odwrócenia tego, do czego doszło pod koniec poprzedniej części – ujawnienia faktu, że Spider-Man to tak naprawdę Peter Parker. Doktor Strange decyduje się pomóc Peterowi, ale w całym procesie coś nie wychodzi i bohaterowie muszą się mierzyć z nachodzącymi na siebie światami.

Jon Watts wyreżyserował film, a Chris McKenn i Erik Sommers opracowali scenariusz. W widowisku dużą rolę ma odegrać Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) oraz Electro (Jamie Foxx). W obsadzie znaleźli się Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Jon Favreau, Benedict Cumberbatch, Jamie, Foxx i Alfred Molina.

Premierę „Spider-Man: Bez drogi do domu” przewidziano na 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: empireonline.com