Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spider-Man: Daleko od domu na plakatach

Wytwórnia Sony Pictures udostępniła plakaty nadchodzącego widowiska “Spider-Man: Daleko od domu”, mającego zamknąć trzecią fazę Marvel Cinematic Universe. Interesujące wydaje się to, że tym razem twórcy zboczyli odrobinę od konwencji, w jakiej utrzymywane są plakaty blockbusterowych produkcji Marvela (i pozostałych dzieł Disneya).

Peter Parker powraca w kolejnym rozdziale serii “Spider-Man”. Młody superbohater postanawia wybrać się wraz z przyjaciółmi na Stary Kontynent, gdzie zamierza nieco odpocząć od sąsiedzkich zmagań z bezprawiem i zacieśnić relację z MJ. Jednak odłożenie kostiumu na bok nie potrwa długo, gdyż Nick Fury ma dla chłopaka trochę inne zadanie, wiążące się ściśle z zastanawiającymi atakami żywiołów w Europie.

Za reżyserię filmu odpowiada Jon Watts (“Spider-Man: Homecoming”), a nakręcił go na bazie scenariusza Chrisa McKenna i Erika Sommersa. W obsadzie z kolei znaleźli się Tom Holland, Michael Keaton, Zendaya Coleman, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders i Jake Gyllenhaal.

Premiera filmu przewidziana jest na 5 lipca.