Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spider-Man spotyka Mysterio

Entertainment Weekly udostępnił dwa nowe zdjęcia z filmu „Spider-Man: Daleko od domu”. Możemy na nich zobaczyć spotkanie tytułowego superbohatera z jednym ze złoczyńców Marvela – Mysterio, granym przez Jake’a Gyllenhaala.

W tytułową rolę w “Spider-Man: Daleko od domu” wciela się Tom Holland. Oprócz niego w filmie pojawią się także Jake Gyllenhaal (Mysterio), Zendaya Coleman (MJ), Marisa Tomey (Ciocia May), Samuel L. Jackson (Nick Fury) czy Jon Favreau (Happy Hogan).

Widowisko wyreżyserował Jon Watts na podstawie scenariusza autorstwa duetu twórców – Chrisa McKenna i Erika Sommersa. Wyczekiwany sequel przygód Pająka trafi do polskich kin dzień po światowej premierze, 5 lipca 2019 roku.

Oficjalny opis produkcji:

Peter Parker powraca w kolejnym rozdziale serii “Spider-Man”, opatrzonym tytułem “Far From Home”. Chłopak zamierza odpocząć od kostiumu i razem z przyjaciółmi wyjeżdża wakacje do Europy. Jednak i tam czekają na niego niecodzienne przygody, a wszystko za sprawą prośby Nicka Fury’ego, któremu Peter pomaga w rozwiązaniu ataków enigmatycznych stworów pustoszących Stary Kontynent.

Film zagości w polskich kinach 5 lipca.