Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spider-Man wspomina Kapitana Amerykę w nowym zwiastunie

 

W najnowszym wideo zaprezentowanym przez Sony Pictures i Marvel Studios możemy zobaczyć nawiązania do debiutu ekranowego Spider-Mana w MCU – „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. Pojawił się także klip skupiający się na postaci głównego złoczyńcy produkcji, Adriana Toomes’a aka Vulture, w którego wciela się Michael Keaton. „Spider-Man: Homecoming” z Tomem Hollandem w roli głównej wejdzie do kin już lipcu.

Reżyserią „Spider-Man: Homecoming” zajął się Jon Watts na podstawie scenariusza przygotowanego przez Johna Francisa Daley’a oraz Jonathana M. Goldsteina.

W obsadzie znaleźli się Tom Holland, Marisa Tomei i Zendaya Coleman, a także Robert Downey Jr., Tony Revolori, Laura Harrier, Martin Starr oraz Donald Glover. W najnowszej odsłonie przygód Spider-Mana wystąpią także Isabelle Amara, Jorge Lendebork Jr. oraz J.J. Totah, a w roli jednego z przeciwników Spider-Mana, Shockera, wcieli się Bokeem Woodbine. Głównego antagonistę produkcji, Adriana Toomes’a aka Vulture, zagra Michael Keaton.

Światowa premiera „Spider-Man: Homecoming” zaplanowana jest na 7 lipca 2017 roku, a w polskich kinach film zobaczymy 14 lipca.

Oficjalny opis i materiały promocyjne produkcji:

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.