Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spielberg: Indiana Jones to Harrison Ford!

Steven Spielberg ma zamiar nakręcić kolejny film z cyklu „Indiana Jones”. Chodziły plotki o stworzeniu reboota – plotki, które bardzo szybko ucichły, bowiem Spielberg i Ford nie mają zamiaru nic zmieniać. Owszem, być może kiedyś powstanie reboot, ale nikt nie będzie w stanie zastąpić w tej roli Harrisona Forda.

Spielberg wyjaśnia, dlaczego jest tylko jeden Indiana Jones:

„Myślę, że nikt nie byłby w stanie zastąpić Harrisona w roli Indiany. Uważam, że to nigdy nie nastąpi. Nie jest moją intencją brać jakiegokolwiek innego aktora, aby wcielił się w jego rolę, tak jak to było z wieloma aktorami grającymi Spider-Mana czy Batmana. Jest tylko jeden aktor, który może grać Indianę Jonesa i jest to Harrison Ford.” – ucina dyskusje reżyser.

Oglądając „Indianę Jonesa i Królestwo Kryształowej Czaszki” wielu fanów zadało pytanie: po co się męczyć i robić kolejny film? Oto odpowiedź Spielberga:

„Ponieważ jest wiele więcej przygód niż filmów. Więc tak długo, jak długo są przygody, biorę batog, Fedorę, skórzaną kurtkę i człowieka na koniu, który wie, jak ta robota ma być zrobiona.”

Ciężko się ze Spielbergiem nie zgodzić, z pewnością nikt nie ma w sobie tyle charyzmy, co Harrison Ford!