Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Spoty promocyjne członków Justice League

 

Warner Bros. Pictures podgrzewa atmosferę przed jutrzejszą premierą nowego zwiastuna widowiska „Liga Sprawiedliwości”. Wytwórnia zaprezentowała w sieci galerię plakatów i klipów poświęconych poszczególnym członkom drużyny. Zerknijcie na Batmana, Flasha i Aquamana w materiałach poniżej!

Premiera superprodukcji w reżyserii Zacka Snydera już 17 listopada. Scenariuszem zajął się Chris Terrio, a w filmie pojawią się także Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Amy Adams (Lois Lane) i Amber Heard (Mera).

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

JL all

 

JL Batman

 

JL Aquaman

 

JL Flash

 

JL plakat