Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Stan Lee z gościnną rolą w Spawnie

Ace Comic-Con w Arizonie odwiedzili Todd McFarlane i Stan Lee, którzy podczas spotkania z fanami opowiedzieli co nie co o nowej ekranizacji „Spawna”. Reżyser zdradził, że legendarny autor komiksów będzie miał w filmie swoje cameo!

Todd McFarlane, reżyser nadchodzącego „Spawna” ujawnił, że Stan Lee zagra w filmie postać o negatywnym wydźwięku, wcieli się bowiem w…obleśnego starca o paskudnym charakterze. Sam Lee jest zachwycony pomysłem na taką rolę cameo.

Prace na planie „Spawna” rozpoczną się w lutym. McFarlane pragnie by reboot „Spawna” był utrzymany bardziej w konwencji horroru niż kina superbohaterskiego, a to wszystko w kategorii R, wzorem sukcesu, jaki odniósł w kinach „Logan”. Inspiracją dla twórcy jest również „Coś” Johna Carpentera. Data premiery produkcji nie została jeszcze wyznaczona.

Komiksowy pierwowzór skupia się na postaci Ala Simmonsa, najemnika na usługach CIA, który w wyniku zdrady zostaje zabity. Trafi Ado piekła, gdzie zawiera pakt z demonem o imieniu Malebolgia i powraca na ziemię, jednak odmieniony – staje się demoniczną istotą.