Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Star-Lord chce spotkania z Punisherem!

MCU jest pełne obiecujących możliwości. Już w filmach o Avengersach czy w „Civil War” mogliśmy zobaczyć, jak pięknie prezentują się ze sobą różni jego bohaterowie. Chris Pratt, aktor wcielający się w jednego ze Strażników Galaktyki ma w głowie jeszcze inny pomysł – marzy o tym, aby na ekranie spotkali się Star-Lord i Punisher.

Podczas jednego z wywiadów został zapytany, co byłoby najbardziej intrygującym spotkaniem dla Petera Quilla:

O rany, nie wiem. Muszę to pozostawić Marvelowi. Ja osobiście nie znam właściwiej odpowiedzi. Gdybym powiedział coś złego, mógłbym podpaść Marvelowi albo fanom. Jednak byłoby wspaniale, gdyby Peter Quill spotkał Punishera. Nie pojawia się on w filmach, ale skoro mówimy o MCU, myślę, że to by było spoko dla Petera Quilla.

Jon Bernthal grający Punishera/ Franka Castle’a, pojawia się w drugim sezonie „Daredevila” na stacji Netflix. W 2017 ma się pojawić pierwszy sezon serialu o Punisherze od Netflixa, nie ma planów na film. Bracia Russo potwierdzili jedynie, że Chriss Pratt pojawi się w „Infinity War”, chociaż „Strażnicy Galaktyki” raczej nigdy nie wchodzili w interakcje z innymi filmami MCU.