Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Star Trek od Tarantino – Quinto na pokładzie?

Reżyser pracuje obecnie na planie swojego najnowszego projektu – „Once Upon A Time In Hollywood”, jednak w mediach pojawiają się coraz to nowe wieści o planowanym przez niego filmie z uniwersum „Star Treka”. Zainteresowanie udziałem w produkcji wyraził Zachary Quinto, jedna z gwiazd nowych produkcji spod znaku USS Enterprise.

Filmy Quentina Tarantino charakteryzuje duża dawka przemocy i dosadnych dialogów, w których wulgaryzmy sypią się często i gęsto. Taka zamiana stylistyki byłaby czymś zupełnie nowym dla franczyzy „Star Trek”… Jednak zarówno filmowiec, jak i studio są zainteresowani współpracą. Głos w sprawie zabrał ostatnio Zachary Quinto, czyli nowy ekranowy Spock:

Dopóki nie zostaną podpisane kontrakty, a harmonogramy zatwierdzone, to jeszcze wszystko może się zdarzyć. Wiem, że Tarantino ma jakiś pomysł, który wspólnie ukształtowali, jednak teraz kręci film o Mansonie. Jeśli później będzie zainteresowany „Star Trekiem”, to możliwe, że obsada z 2009 roku powróci razem z nim na plan. Byłoby to bardzo ekscytujące! – podkreśla aktor.