Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Stephen Lang na temat Deadpool 2

Mimo że doskonale wiemy, iż trwają prace nad sequelem „Deadpoola”, gdzie reżyserem ponownie będzie Tim Miller, nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery. Ostatnie medialne informacje związane z produkcją dotyczyły jedynie tego, że scenariusz wkrótce będzie ukończony. W przyszłym roku ma się rozpocząć produkcja, więc teoretycznie można się spodziewać, że „Deadpool 2” wejdzie do kin w roku 2018.

Jakiś czas temu aktor znany z „Avatara”, Stephen Lang, wyraził swoją chęć zagrania mutanta znanego jako Cable. Jednakże w ostatnim wywiadzie aktor wyznał, że jest to raczej wątpliwe, aby faktycznie otrzymał tę rolę:

Myślę, że jest to wysoce nieprawdopodobne, aby dali mi w tym jakikolwiek angaż, z wielu powodów, z których największym jest fakt, że to to samo studio, które robi Avatara. Mógłby się pojawić konflikt harmonogramów, ale wiecie, gdyby dali mi tę rolę, byliby naprawdę zadowoleni – bo zagrałbym to cholernie dobrze. Ale jeżeli jej nie otrzymam, pogodzę się z porażką, pogratuluję aktorowi, który ją dostał i zajmę się czterema sequelami Avatara.

To chyba nie taka zła opcja – w końcu cztery sequele to sporo roboty, więc Lang nie może narzekać. Nie wiadomo, ile czasu spędzi na planie tego projektu, ale z pewnością łatwiej będzie znaleźć do roli Cable kogoś z mniejszą ilością zobowiązań na ten czas.