Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Strażnicy Galaktyki 3 będą pożegnaniem z Draxem?

W mediach pojawiły się doniesienia, których źródłem jest sam Dave Bautista, że 3. część „Strażników Galaktyki” będzie końcem przygody Draxa w MCU.

W rozmowie z Digital Spy aktor zaznaczył, że to jeszcze nic pewnego, ale wcześniej Marvel miał takie plany. Bautista powiedział, że musi wstrzymać się z dalszymi komentarzami, jeśli chodzi o szczegóły fabuły, ale tylko dlatego, że nie widział jeszcze, co zawiera najnowszy scenariusz.

Bautista mówi, że jest mało prawdopodobne, aby pojawił się jako Drax w jakiejkolwiek innej formie niż w widowisku kinowym, choć nie wykluczył udziału w kinowym spin-offie. W rozmowie z serwisem aktor zaznaczył też, że nie interesuje go rola w serialu Marvela na Disney+:

– Przez chwilę rozmawiano o filmie Draxa i Mantis. To był pomysł Jamesa Gunna, on naprawdę chciał zrobić film „Drax and Mantis”. Pomyślałem, że to świetny pomysł, ale nie usłyszałem na ten temat żadnych dalszych informacji ze studia. Nie wydaje mi się, żeby byli tym zainteresowani, może nie pasuje im to do sposobu, w jaki mają wszystko zaplanowane. Ale poza tym nie [pojawię się jako Drax]. To znaczy, jeśli chodzi o moje zobowiązania, to mam „Strażników 3”, a to prawdopodobnie będzie koniec Draxa.

– podkreślił Bautista.

„Strażnicy Galaktyki Vol. 3” mają zadebiutować 5 maja 2023 roku.