Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Strażnicy Galaktyki vol. 3 | Bautista i Klementieff na planie

Do sieci trafiły zakulisowe zdjęcia z planu wyczekiwanego widowiska Marvela – „Strażnicy Galaktyki vol. 3”. Możemy na nich zobaczyć filmowych Mantę i Draxa, czyli Pom Klementieff i Dave’a Bautistę.

Prace na planie trzeciej odsłony „Strażników Galaktyki” rozpoczęły się w listopadzie 2021 roku i trwają nadal. Do tej pory w mediach nie znalazło się zbyt wiele materiałów zza kulis, ale teraz dostaliśmy możliwość zerknięcia na plan. Na zdjęciach widzimy przygotowanych do pracy Pom Klementieff jako Mantis oraz Dave’a Bautistę jako Draxa.

Za reżyserię i scenariusz odpowiada James Gunn, a do swoich ról powrócą: Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Sean Gunn, Dave Bautista oraz Pom Klementieff. Nowe twarze w obsadzie to m.in. dołączyli Will Poulter w roli Adama Warlocka oraz Chukwudi Iwuji, którego rola nie została jeszcze oficjalnie ujawniona.

Premiera widowiska „Strażnicy Galaktyki vol. 3” została zaplanowana na 5 maja 2023 roku. Jednak wcześniej w tegoroczne Boże Narodzenie, pojawi się specjalna świąteczna produkcja poświęcona bohaterom filmu.