Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Strażnicy Galaktyki vol 3. | Czeka nas pożegnanie z drużyną?

Wygląda na to, że w 3. części przygód „Strażników Galaktyki” czeka nas koniec tytułowego zespołu. Zapowiedział to sam James Gunn.

Nadchodzące widowisko „Strażnicy Galaktyki vol 3.” mogą okazać się dla wielu widzów bardzo emocjonalnym seansem. James Gunn, który po raz trzeci zajmie się reżyserią przygód kosmicznych strażników, powoli przygotowuje fanów na to że „trójka” będzie ostatnim filmem, gdzie zobaczymy ekipę w dotychczasowym składzie. James Gunn w trakcie podcastu Hero Nation, zdradził, że film wyznaczy koniec dla obecnego zespołu.

– Dla nas to koniec. Pokażemy ten zespół Strażników po raz ostatni. Będzie to przygoda na olbrzymią skalę z mrocznym motywem, zupełnie innym niż można się spodziewać. To zawsze trochę przerażające, ale robię co mogę. Wiem, że bywa tak, że trzeci film w większości trylogii jest do niczego, ale nie zawsze tak jest.

– podkreśla Gunn.

Fabuła produkcji jest utrzymywana w tajemnicy. W obsadzie trzeciej części przygód Strażników Galaktyki powrócą: Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Sean Gunn, Dave Bautista oraz Pom Klementieff. Nowymi twarzami są za to Will Poulter w roli Adama Warlocka oraz Chukwudi Iwuji w nieogłoszonej na ten moment roli.

„Strażnicy Galaktyki vol. 3” pojawią się w kinach 5 maja 2023 roku.