Andy Muschietti zaprezentował strój Supergirl z filmu „The Flash”. Tym samym zaanonsował, że zostanie ona wprowadzona do DCEU.
W głównego bohatera Barry’ego Allena wcieli się ponownie Ezra Miller, a jego matkę – Norę Allen, sportretuje Maribel Verdu („Labirynt Fauna”). Z udziału w filmie zrezygnował Billy Crudup, wcielający się w postać Henry’ego Allena, ojca Barry’ego. Zastąpi go Ron Livingston („Piąta fala”).
Widowisko powstanie w oparciu o komiks „Flashpoint”, który jest jednym z największych crossoverów DC. Główny bohater budzi się w zupełnie nowym świecie, gdzie Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie zwalczają przestępczość, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. Właśnie w takiej rzeczywistości musi odnaleźć się Barry Allen, nadal pamiętający swoje poprzednie życie i świat.
Premiera „The Flash” została zaplanowana na 4 listopada 2022 roku.